<<    Conax Class Ev Tipi Su Arıtma Cihazı   >>

   

Ürün Özellikleri...

■ Dahili tank, Kompakt tasarım

■ Tazyikli su üretir

■ 6 filtrasyon aşaması içerir

■ Alkalin filtre sayesinde 8.5 pH seviyesinde su sağlar

■ Mutfak tezgahı altında minimum yer kaplar, Yeşil Teknoloji & Elektrik Gerektirmez

■ Conax Class ev tipi su arıtma cihazı, şebeke suyunu 6 aşamalı olarak filtreleyen ve suyun pH seviyesini 8.5 alkalin su seviyesine çıkaran son teknoloji bir cihazdır. Kırmızı, mavi, sarı, yeşil ve mor renkleri ile mutfakları renklendiren cihaz, mutfak tezgahının altında oldukça az yer kaplamaktadır.

■ Alkalin, mineral ve Hindistan cevizi kabuğu karbon filtre sayesinde sağlıklı ve yüksek kaliteli içme suyu elde edilmesini sağlar. Elektrikle çalışmayan cihaz, son derece şık tasarımlı olup fonksiyonellik bakımından mükemmeldir. İnsana enerji veren su, besin maddelerini ve oksijeni tüm vücuda taşıyan hayati bir sıvıdır. Hem lezzetli hem de sağlıklı su temin eden su arıtma cihazı, istenilen tazyikte su sağlayan ve inline filtre sistemi ile filtreleri kolay değiştirilen kaliteli ve güvenilir bir üründür.

■ Tüm atıklardan arınan su Hindistan cevizi kabuğu karbon filtresi ile son kez işlem görmekte, lezzetli ve yumuşak bir su haline gelmektedir. Su arıtma cihazları içinde renk ve tasarımının yanında fonksiyonelliği ile de çok tercih edilen Conax Premium Color, vücudun ihtiyacı olan tüm mineralleri içeren sağlıklı ve lezzetli su temininde mükemmeldir.

■ Paket İçeriği; • 5 Mikron Inline Sediment Filtre, • Inline Aktif Karbon Blok Filtre, • 1 Mikron Inline Sediment Filtre, • 75 GPD Conax Elite Membran Filtre, • Inline Hindistan Cevizi Kabuğu Karbon Filtre, • 3.2 Galon Çelik Basınçlı Tank, • Avrupa Musluk ( Lüks )


KONYA USTAM
Tel : 0 533 375 90 02    Whatsapp : 0 533 375 90 02
Su Arıtma Cihazları Duşakabin, Sıhhi Tesisat
Konya Insaat