<<    Conax Favori Ev Tipi Su Arıtma Cihazı   >>

   

Ürün Özellikleri...

■ Dahili tank, 8 filtrasyon aşaması içerir.

■ Mineral Filtre ile yüksek oranda mineralli su elde edilir.

■ Alkalin Filtre sayesinde 8.5 pH seviyesinde su sağlar.

■ Detox Filtre vücutta toksinlerin birikmesini engeller.

■ Mutfak tezgahı altında minimum yer kaplar, Yeşil Teknoloji & Elektrik Gerektirmez

■ Şebeke suyunu pompasız ters ozmos su artıma cihazı ile hem sağlıklı hem de lezzetli bir hale getir. Conax Favori ile 8 aşamalı bir artıma sağlanmakta ve suyun pH seviyesi 8.5’a getirilerek temiz bir içme suyu elde edilmektedir. Hem ekonomik hem de kaliteli bir su artıma cihazımız,Mineral, Alkalin ve Detoks filtreler ile şebeke suyunu hem fiziksel hem de kimyasal olarak temizler.

■ Sektörün 8 filtre içeren tek su arıtma cihazı olan Conax Favori, alanında en sağlıklı ve en değerli içme suyunu elde eden mükemmel bir cihazdır. Şebeke suyu cihazda mineral olarak zenginleşmekte, 8.5 pH seviyesinde alkalin su ile arıtma işlemi en iyi şekilde yapılmaktadır. Detox filtre sayesinde su molekülleri sıra halinde dizilmekte ve böylece suyun vücutta dolaşımı çok daha kolay olmaktadır.

■ Hayati bir sıvı olan su Conax Favori ile hem sağlıklı hem de lezzetli bir hale gelmektedir. Elektrik gerektirmeyen bir çalışma sistemi olan cihaz, su arıtma cihazları içinde şebeke suyunu nano boyutta tortudan, partiküllerden, kimyasallardan, ağır metallerden, bakteri, virüs, mikroorganizma ve kireçten arındıran popüler bir cihazdır.

■ • 5 Mikron PP Sediment Filtre, • Aktif Karbon Blok Filtre, • 1 Mikron PP Sediment Filtre, • 75 GPD Membran Filtre, • T-33 Hindistan Cevizi Kabuğu Karbon Filtre, • 3.2 Galon PAE Marka Çelik Basınçlı Tank, • Mineral Filtre, Alkalin Filtre, Detox Filtre, Avrupa Musluk ( Lüks )


KONYA USTAM
Tel : 0 533 375 90 02    Whatsapp : 0 533 375 90 02
Su Arıtma Cihazları Duşakabin, Sıhhi Tesisat
Konya Insaat