<<    Conax 150 GPD İşyeri Tipi Su Arıtma Cihazı  >>

   

Ürün Özellikleri...

■ 6 filtrasyon aşaması içerir

■ İşyerinizde Minimum Yer Kaplar

■ NSF Sertifikalı 40 LT Basınçlı Tank

■ Ambalajlı Su Maliyetini Ortadan Kaldırır

■ Çaydanlık ve Çay Ocaklarında Kirece Son Verir

■ İşyerlerinde kullanılma üzere üretilen Conax 150 GPD işyeri tipi su arıtma cihazı, pompalı ve yüksek kapasiteli bir cihazdır. Ters osmoz su arıtma teknolojisine sahip olan cihaz 6 aşamada suyun arıtılmasını sağlamaktadır.

■ Çift mebran filtreli olup sağlıklı ve yüksek kalitede su temini sağlar. İşyerlerinde oldukça çok kullanılan içme suyu, hazır alındığında son derece pahalıya gelmektedir. Conax 150 GPD su arıtma cihazı, saatte 25 LT su arıtan yüksek kapasiteli bir cihazdır. 40 LT basınçlı bir tanka sahip olup günde 100 LT yani 5 damacana arıtılmış su temin eder. Çok kısa sürede kendini amorti eden Conax 150 GPD, işyerleri için üretilen su arıtma cihazları içinde işyerine tasarruf sağlayan ve kaliteli su arıtan son teknoloji bir üründür.

■ Oldukça az bir yer kaplayan Conax 150 GPD, NSF sertifikalı bir tanka sahiptir. Çay ocaklarında ve işyerlerinde kirece son vermekte, pahalı ambalajlı su alımına son vererek tasarruf sağlamaktadır. Su sebillerine otomatik besleme sağlayarak işyerinde arıtılmış suyun her zaman hazır olarak bulundurulmasını sağlar. Her çeşit kirli suyu kireç, tortu, çamur ve mikroplardan arındırarak içime hazır sağlıklı su haline getirir.

■ Paket İçeriği; Housing - Double O-Ring, • 5 Mikron PP Sediment Filtre, • Aktif Karbon Blok Filtre, • 1 Mikron PP Sediment Filtre, • 2X 75 GPD Membran Filtre, • T-33 Hindistan Cevizi Kabuğu Karbon Filtre, • Avrupa Musluk ( Lüks ), 24 V 150 GPD Pompa / 150 GPD Adaptör


KONYA USTAM
Tel : 0 533 375 90 02    Whatsapp : 0 533 375 90 02
Su Arıtma Cihazları Duşakabin, Sıhhi Tesisat
Konya Insaat